prevnext
Menu

Sipariş Süreci

10Hazır betonu sipariş vermeden önce, yapınızda ne tür beton kullanılacağını doğru tespit etmeniz gerekir. Çünkü, birçok durumda sipariş edilen beton sınıf dayanımı talebini karşılamasına rağmen, istenen işlevi yerine getirmeyebilir.Örneğin, sülfatlı bir zemine dökülecek temel betonunda dayanıklılık özelliği, basınç dayanımından daha önemlidir. Beton sınıfı, mevcut statik yapı projesinin üzerinde görülebilir. Ancak çevre şartları iyi tetkik edilmelidir. Bu konuda uzman ekibimizden de destek alabilirsiniz. 
Hazır Beton Siparişinde Aşağıdaki Noktalara Dikkat Edilmesi Gerekir.
Sipariş edeceğiniz betonunun miktarını, basınç dayanım sınıfını, kıvam sınıfını, agrega en büyük dane büyüklüğünü, miktarını, ne tür bir yapı elemanı için istendiğini, çevre şartlarını ve varsa diğer özelliklerini ayrıntılarıyla tesbit edip, siparişinizi bu doğrultuda vermeniz gerekir.

Beton döküm programınızı iki üç gün önceden bildirmeniz gerekmektedir.
Teslim günü – saati, Birim sürede verilecek beton miktarı (hızı), Boşaltma şekli (Beton pompası, vinç kovaları vb), Sipariş bilgileri: İsim – Firma – Vergi Dairesi, Şantiyenin adresi – telefon.Şantiyede beton döküm ve yerleştirme süresini iyi aksilikler çıkmaması için gerekli bilgileri en üst seviyede almaktayız.

Zemin veya atmosferde, betonarme elemanlar üzerinde olumsuz etkilerde bulunabilecek çevresel koşullar (sülfat, deniz suyu, asitler, donma-çözülme vb) hakimse, lütfen bizi bilgilendiriniz.
Ve nereden siparişiniz olursa olsun, mutlaka sipariş verdiğiniz betona ilişkin olarak deney sonuçlarını isteyin